قیمت طراحی سایت
ساعت: ۱۹:۵۱ / ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

طراحی وب سایت خیریه

طراحی وب سایت خیریه
 • نوع پروژه:

  طراحی سایت

 • نوع سایت:

  خبری

 • خدمات تکمیلی:

  تولید محتوا

 • وضعیت:

  آنلاین

طراحی وب سایت موسسه خیریه نهال زندگی امید

موسسه خیریه نهال زندگی امید، به شهرت کسبی نهال زندگی  یکی از معتبر ترین موسسات خیریه در شهر تهران با مجوز رسمی از استانداری تهران، سفارش طراحی وب سایت خیریه  را به کانون آگهی تبلیغاتی قدم نو با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر و سهولت در ارتباط با خیرین و نیازمندان، سپرد. این سایت از سال 1394 راه اندازی شده و  با استفاده از پلتفرم WordPress و زبان برنامه نویسی PHP و MySQL طراحی شده است. محتوای این سایت نیز جامع و به روز است و اطلاعات کاملی در مورد شرح فعالیت دقیق موسسه به صورت محتوای متنی و تصویری به خیرین محترم ارائه می دهد.

علاوه بر این، این سایت امکان ارتباط با مشتریان از طریق فرم تماس را فراهم می کند.این وب سایت توانسته است به خوبی نیازهای  موسسه خیریه نهال زندگی امید را برآورده کند و به یکی از ابزارهای مهم پیشرفت در اطلاع رسانی این شرکت تبدیل شود.

خیریه نهال زندگی امید

سفارش طراحی وب سایت خیریه توسط کانون قدم نو انجام شده است. کانون آگهی تبلیغاتی قدم نو با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد، یک شرکت در حوزه خدمات تبلیغ و ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی وب سایت و تولید محتوا است که با بیش از 10 سال تجربه، به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود می پردازد.

پیش نمایش سایت
WEB PREVIEW

پیش نمایش وب سایت

پیش نمایش سایت
WEB PREVIEW

پیش نمایش وب سایت

دامنه که دوست دارم بخرم
DOMAIN CHEKER ONLINE

جستجوی دامنه سایت

loading
لطفا دامنه خود را وارد نمایید.
لطفا تایید نمایید که شما ربات نیستید.

توجه: جستجو فقط در دامنه های ir | com | co انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید